Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Конвектори

Конвектори

Про конвектор Cooper&Hunter

Конвектор – доступний та компактний пристрій, який ідеально підходить для створення комфортної температури в будинку. Практично всі моделі спрямовані на обігрів приміщення.

Якщо ви збираєтесь купити конвектор, маєте звернути увагу на відомі та якісні фірми, такі як Cooper&Hunter. Переваг дуже багато:

 • Отримуєте високоякісну кліматичну техніку;
 • Споживання енергії;
 • Стійкість до перепадів в електромережі;
 • Надійність та ефективність;
 • Повноцінна гарантія.

Переваг насправді набагато більше, але відкриваються вони в процесі використання конвекторів Cooper&Hunter.

Особливості роботи конвектора

Як ви всі знаєте, тепле повітря завжди зверху, а холодне повітря залишається внизу. Не дивно, що більшість пристроїв мають шпаринки, через які повітря спокійно потрапляє всередину, щоб доторкнутися до елементу нагрівання. Теплообмін здійснюється швидко, тому вверх підіймається вже гаряче повітря. Саме таким чином налагоджена циркуляція, так як охолоджене повітря знову спускається, нагрівається через конвектор і знову підіймається.

В деяких конвекторах представлені вентилятори, що покращують циркуляцію, а також розповсюдження теплого повітря.

Конвектор Cooper&Hunter: класифікація

Всі вони відрізняються по ряду окремих характеристик. Розглянемо їх детальніше:

 • Монтаж. Буває підлогова, вбудована та настінна техніка.
 • В залежності від нагріву: газова, електрична, водяна техніка.
 • Окрему категорію складають інфрачервоні конвектори.
 • Циркуляція повітря: примусова та природня.

Види та типи конвекторів

Практика показує, що купити підлоговий конвектор – зручне та практичне рішення. Основна перевага полягає в невеликих габаритах, що забезпечує мобільність. Мінусом можна вважати силовий провід живлення. По-перше, необхідна переноска, по-друге – небезпека для маленької дитини. Підлогові конвектори корисно встановлювати під вікнами, щоб уникнути проникнення холодного повітря.

Для великих приміщень використовуються плінтусові вбудовані конвектори. Зверніть увагу, що для такої системи опалення потрібен окремий план, який краще створювати ще до будівництва того чи іншого приміщення.

Для заміни старих радіаторів підійдуть водяні конвектори. Працюють вони по такому ж принципу, проте відрізняються сучасним дизайном, автономністю та ефективністю.

Що стосується газових конвекторів – вони максимально економічні в плані витрат та паливо. Зверніть увагу, що для опалення житлових приміщень згадана техніка не підійде з міркувань безпеки.

Електричний конвектор – краще і навіть більш універсальне рішення, тому що підходить для найрізноманітних приміщень. Габарити пристрою можуть відрізнятися в залежності від потужності.

Де купити конвектор Купер-Хантер

Оригінальна техніка від виробника продається на cooperandhunter.pl.ua. Купуючи кліматичне

обладнання тут, ви уникаєте багатьох ризиків:

 • перекупщики;
 • відсутність гарантії;
 • обслуговування або сервісу.

Діє повна консультація клієнтів. Досить звернутись за вказаними контактами, і професіонали допоможуть підібрати конвектор саме для вас!

Безкоштовна доставка по місту Полтава, області та Україні.