Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Мийки повітря

Мийки повітря

Про мийки повітря Cooper&Hunter

В будинку, як відомо, повинна бути тільки гарна погода та клімат. Саме в цьому допомагає техніка від Cooper&Hunter. Особливо потрібно виділити обладнання для мийки повітря. Мийка повітря – функціональна техніка, яка призначена виключно для використання вдома. Головне завдання полягає в очищенні, а також зволоженні повітря в приміщенні.

Мийка повітря Cooper&Hunter підійде практично всім, особливо людям, які страждають алергією та маленьким дітям. Користувачі зазначають ефективність такої мийки, бо вона позитивно впливає на самопочуття.

Мийка повітря: особливості та переваги

Відразу потрібно зазначити, що мийка повітря та зволожувач – це різні прилади. Основна відмінність полягає в принципі роботи. Наприклад, мийка працює за рахунок холодного випаровування. Кліматична техніка покликана очищувати повітря, а не лише його зволожувати. Більш того, застосовується його іонізація, а також ароматизація.

Мийка повітря набагато ефективніше простого зволожувача, тому що виконує відразу декілька важливих та необхідних функцій.

Мийка повітря працює наступним чином:

  • повітря для очищення потрапляє в спеціальний зволожувач;
  • у зволожувачі відбувається насичення молекулами води. Повітря також повністю очищується від пилу та сміття;
  • очищене та зволожене повітря виходить з мийки;

Зверніть увагу, що мийка для повітря ефективна саме в закритих приміщеннях, наприклад, ізольованих кімнатах у квартирі.

Вибір та розташування

Спеціалісти радять розташовувати мийку повітря або у вітальнях, або в спальних кімнатах. Практика показує, що в згаданих кімнатах ми проводимо найбільше часу. Додаткову одиницю потрібно купити й на кухню.

Обов’язково потрібно враховувати й розмір кімнати. Від цього буде залежати потужність мийки повітря. Відповідно, чим більше квадратних метрів, тим більша потужність мийки. Наприклад, для 40 м2 буде достатньо обладнання у 20 – 35 Ватт.

Додаткові характеристики

Всі мийки повітря за типом управління поділяються на:

  • Механічні. Коштують досить дорого, проте більш надійні та прості в обслуговуванні. В більшості випадків мають лише один режим роботи. Можуть працювати шумно.
  • Електронні. Не дивлячись на їх порівняно недорогу ціну, у них найбільший вибір функцій: автоматизація режимів, тощо.

Компанія Cooper&Hunter може похизуватися широким асортиментом мийок повітря. Нічого дивного, що новачки часто плутаються з вибором.

Купити мийку повітря Cooper&Hunter допоможе наш інтернет-магазин cooperandhunter.pl.ua. У нас продається лише оригінальна кліматична техніка бренду, тому ви можете бути впевнені в якості, довговічності та всіх офіційних гарантіях.

Потрібна допомога у виборі мийки повітря? Звертайтеся за вказаними на сайті контактами, і ми надамо вам повну консультацію!