Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 НАШІ ПОСЛУГИ

Наші послуги

Cooperandhunter.biz.ua – ідеальна можливість придбати оригінальну кліматичну техніку компанії Cooper&Hunter. А хто ж буде займатись монтажем, пуско-налагоджувальними роботами та іншим?

В цьому допоможуть професіонали, які співпрацюють з нашим спеціалізованим інтернет-магазином. Клієнти зі всієї України отримують високоякісні послуги від справжніх спеціалістів своєї справи.

Інсталяція спліт–систем значно відрізняється від налаштування телевізора чи підключення холодильника. В цьому випадку є досить багато нюансів: кваліфікація спеціаліста, використання якісних витратних матеріалів, правильно обране місце монтажу. Навіть найкраща кліматична техніка не дасть бажаних результатів, якщо встановлена неправильно.

Послуги, стандартний та нестандартний монтаж

Перш за все, це монтаж спліт–систем:

 • Монтаж зовнішнього блоку: вибір правильного місця, встановлення блоку під вікно, використання кронштейнів для підтримки, укладання всіх з’єднувальних комунікацій.
 • Встановлення внутрішнього блоку: вибір правильного місця, монтаж, укріплення.
 • Поєднання всіх проводів та фреономагістралі: укладання в пластиковий корпус, безпосереднє з’єднання електричних проводів, укладання дренажу, вакуумація.
 • Пробне включення всієї системи кондиціонування і тестування в різних режимах.

Використовуються виключно якісні витратні матеріали:

 • Мідні труби (рідина / газ) необхідних діаметрів таких брендів: MAJDANPEK, HALCOR, FOMА. Важливо звернути увагу на товщину стінки труби та довжину магістралі!
 • Важливо використовувати відповідні матеріали, які коштують не дешево. Зачасту монтажники використовують тонкостінну трубу, що впливає на технічні характеристики та термін експлуатації кондиціонера в цілому. Таким чином відбувається деформація труб в магістралі при закладці та вакуумації через крихку конструкцію труби. Саме це і стає причиною мікротріщин, звуженню проходу, в результаті зміни точки кипіння та неправильній роботі системи. Коротка або дуже довга магістраль сильно впливає на роботу кондиціонера. Краще витратити на монтаж на декілька сотен гривень більше, а не переробляти кожен рік витрачаючи в рази більше коштів.
 • Утеплювачі, які перешкоджають появі конденсату, а також термоізоляція.
 • Для відводу конденсату застосовується дренажна трубка.
 • Дюбеля, болти, кронштейни, короби, і т.д.

Виконується і нестандартний монтаж

Це необхідно в тому випадку, коли встановлення системи має на увазі особливі технічні рішення або ж сам замовник має свої власні побажання. Мова йде про вивід дренажу в каналізацію, збільшення довжини траси, монтаж зовнішнього блоку збоку або зверху від вікна, тощо.

Технічне обслуговування кондиціонерів

Щоб кондиціонер прослугував вірою та правдою не один десяток років, важливо проводити регулярне технічне обслуговування, хоча б раз на рік.

Зовнішній блок забивається пилом, сажею, кіптявою, комахами, тощо. На внутрішній блок постійно впливають запахи, мікроби, той же пил, пари жиру від приготування страв. Уявіть собі, що діється всередині цих блоків при такому забрудненні! З’являються неприємні запахи, утворюється грибок, вся система працює не так ефективно та споживає більше електроенергії.

Вам допоможуть і з технічним обслуговуванням:

 • Повна чистка внутрішнього та зовнішнього блоку: очищення фільтрів, обробка антибактеріальними засобами, перевірка прохідності дренажної системи, діагностика електропроводки, справність міжблочної комунікації.
 • Чистка теплообмінника, механізмів вентиляції.
 • Повна діагностика системи тиску, а також сили всмоктування повітря, температурних випаровувань, і т.д.
 • Дозаправка фреону при необхідності.

Технічне обслуговування необхідно проводити два рази на рік для кондиціонерів, які знаходяться у квартирі.

Дуже важливо, щоб господар самостійно мив фільтра у внутрішньому блоці. У офісах кондиціонери потрібно чистити не менше одного разу на три місяці. Кожного місяця потрібно обслуговувати системи кондиціонування в магазинах, клубах, технічних приміщеннях, наприклад, серверних.

Додаткові переваги

При співпраці з нами менеджери особисто вам нагадають про необхідність обслуговування, вам залишається лише узгодити зручний для вас час. Також пропонуємо монтаж всіх видів вентиляції, гарантійний та постгарантійний ремонт будь-якої складності. При необхідності, здійснюємо і демонтаж кліматичної техніки.