Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Осушувачі повітря

Осушувачі повітря

Про осушувачі повітря Cooper&Hunter

Осушувачі повітря Cooper&Hunter необхідні для пониження параметрів вологості повітря. Внаслідок різноманітності моделей, кліматична техніка підходить для приміщень будь-якого типу: від квартир до складів та басейнів.

Осушувачі повітря Cooper&Hunter відрізняються широким асортиментом моделей, які придатні, як для побутового використання, так і для промислового. Звичайно, ціна на них відрізняється.

Основними типами осушувачів повітря визнані:

  • осушувачі конденсаційного типу
  • адсорбційна кліматична техніка
  • асиміляційне обладнання

Осушувачі конденсаційного типу

Назва говорить сама за себе: застосовується конденсаційний принцип. Для цього в кліматичну техніку вже вмонтовано спеціальний теплообмінник, який використовує повітря з приміщення.

Теплообмінник обов’язково повинен охолоджуватися, тому використовуються холодильні компресори, а також елементи Пелетьє.

Потрібно зазначити, що повітря, яке виходить з осушувача – не холодне, тому, що проходить через декілька теплообмінників, де тепле повітря – це кінець шляху.

Недолік конденсаційних осушувачів полягає в тому, що вони не можуть працювати при низьких температурах. Холодильний компресор видає досить багато шуму. Виправити дану проблему можна завдяки канальним осушувачам, а також шляхом потайного монтажу.

Адсорбційна кліматична техніка

Особливість цього типу полягає в тому, що повітря проходить крізь спеціальний барабан з адсорбентом, який представлено силікагелем або ж іншою гігроскопічною речовиною.

Адсорбційний осушувач повітря може працювати при низьких температурах, що і є головною перевагою.

Асиміляційне обладнання

Якщо говорити простими словами, то це звичні вентиляційні системи. Принцип дії достатньо простий: вологе повітря замінюється сухим з повітря.

Недоліки очевидні, бо далеко не завжди на вулиці повітря дійсно вологе. Тому з’являється простий ефект провітрювання. Практика показує, що асиміляційні осушувачі використовуються в басейнах.

Осушувачі повітря: види конструкції

Для зручності використання вони представлені рідними розмірами, місцями кріплення та різноманітним функціоналом. Розглянемо основні типи:

  • Мобільні. Незалежно від розміну можуть бути як побутовими, так і промисловими. В будь-якому випадку вони мають приємний дизайн, тому чудово вписуються в інтер’єр квартири, і являють собою частинку дизайну. Весь конденсат збирається в окремому контейнері. Що ж стосується продуктивності, то вона складає до 30 літрів щоденно. Для квартири – це більш ніж достатньо.
  • Настінні осушувачі повітря – це потужніше обладнання, що здатне зібрати до 300 літрів. Використовується в басейнах.
  • Колонні осушувачі. Їх можна порівняти з настінними, але представлені вони у вигляді колон. Для житлових приміщень не дуже підійдуть, бо дуже шумні.

В спеціалізованому інтернет-магазині cooperandhunter.pl.ua ви знайдете всі типи осушувачів повітря від відомого бренду Cooper&Hunter. Ціни приємно вас порадують. Крім того займаємось монтажем та обслуговуванням кліматичної техніки. Отримаєте повну консультацію, якщо скористаєтесь контактами на сайті.