Послуги з монтажу. Сервісний центр

Наш сервісний центр обслуговує клієнтів з усієї України:

  • Швидко і якісно проводимо гарантійний, післягарантійний ремонт, планове, а також позапланове обслуговування кліматичної техніки по всій Україні.
  • Гарантійний талон дає право на безкоштовне усунення усіх неполадок, що виникли в процесі експлуатації виробу з вини виробника. Гарантія на кондиціонери 2 роки.
  • Якщо купується кліматичне обладнання особисто у нас, а також при покупці користуються послугами фахівців, вони отримують розширену гарантію: 5 років на техніку і 5 років на проведені монтажні роботи. В цьому випадку дотримуються всі рекомендації і технології установки, що записується в гарантійний талон та акт виконаних робіт.

ВАЖЛИВО! Гарантія не розповсюджується на кондиціонери які використовуються в зимній період на обігрів з довжиною фреонопроводу меньше 5 метрів.

Приділяємо особливу увагу плановому ТО кліматичної техніки. Наші фахівці особисто вас про це проконсультують після здачі замовлених робіт.

Регулярне ТО гарантує безперебійну роботу обладнання протягом довгого часу. Майстер особисто позначає терміни, виходячи з багатьох факторів. Проводячи ТО, ви уникнете швидкої поломки, а також підвищуєте особисту безпеку. Якщо кондиціонер використовується для охолодження - обслуговування проводиться 1 раз на рік, якщо в режимах охолодження і обігріву - 2 рази на рік.

Замовити монтаж або обслуговування кліматичної техніки ви можете по телефону: +38 (044) 22 88 328. Актуальні ціни та перелік послуг, що надаються, Ви знайдете тут.

Все виды работ выполняются квалифицированными специалистами со всеми гарантиями и чеками.