Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 ПРО НАС

Про нас

CooperAndHunter.biz.ua – це київський спеціалізований інтернет – магазин, що входить до складу мережі магазинів CooperAndHunter.

Міжнародний бренд виготовляє високоякісне побутове та промислове обладнання, гарантує його якість, довговічність та надійність.

Кліматичне обладнання від Cooper&Hunter популярне у всьому світі своєю надійністю та бездоганною роботою, проте недобросовісні продавці та не сертифіковані «спеціалісти» ставлять під загрозу репутацію бренду. Нашу мережу магазинів обслуговує відома в Україні компанія - Альянс Клімат. Це означає, що з нами ви отримаєте не лише кваліфікаційну консультацію, а й чудовий оперативний сервіс від висококласних спеціалістів.

Обслуговування

Все необхідне в одному місці! - київський спеціалізований інтернет cooperAndHunter.biz.uaКожний клієнт нашого інтернет – магазину може бути впевненим в оригінальності кліматичної техніки Cooper&Hunter. Надаються всі гарантії якості від виробника. Спеціалісти компанії «Альянс Клімат» забезпечать не тільки кваліфікаційний монтаж, але і подальше обслуговування. У випадку виходу із ладу кліматичної техніки, професіонали зроблять необхідний ремонт будь-якої складності.

Надається розширена гарантія - 5 років, а також безкоштовна доставка по всій Україні.

Спеціалізований інтернет-магазин CooperandHunter: асортимент

В інтернет-магазині ви знайдете потрібні категорії торгової марки, а також популярні моделі. Для вас представлено широкий асортимент:

  • Кондиціонери Cooper&Hunter: від побутових спліт – систем до промислових установок.
  • Кулери для води настільного та підлогового типу.
  • Конвектори для обігріву.
  • Очищувачі повітря від неприємних запахів та шкідливих мікробів.
  • Зволожувачі повітря для приміщень різної квадратури.
  • Теплові завіси різних розмірів.
  • Електричні каміни для дизайну, обігріву та затишку в домі.
  • Мийки повітря для іонізації та очищення повітря.

Все необхідне в одному місці!