Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100608 Library:30304 in /home/marketop/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Зволожувачі повітря

Зволожувачі повітря

Про зволожувачі повітря Cooper&Hunter

Природнє провітрювання не завжди дозволяє отримати бажаного мікроклімату у квартирі. Іншими словами, повітря просто не встигає зволожитися до потрібної позначки. Зверніть увагу, що сучасна кліматична техніка, наприклад, конвектори, висушують повітря. Цю проблему вирішує зволожувач повітря Cooper&Hunter. Маса показників та корисних функцій створюють саме той мікроклімат у квартирі, якого ви так довго намагалися досягти.

Широкий асортимент дуже часто збиває клієнтів з пантелику. Як обрати зволожувач повітря і які плюси та мінуси існують?

Класичні зволожувачі повітря Cooper&Hunter

Випаровування води відбувається без нагріву. За це відповідають окремі випаровувальні складові, куди й потрапляє рідина. Мова йде про спеціальний диск, картридж або ж фільтр. Вказані моделі доступні за ціною, а відповідно популярні серед загалу. Використовуються паперові фільтра, які дуже швидко псуються.

Існують просунуті моделі, де використовуються диски, які постійно крутяться в пристрої. Вони замінюють паперові фільтри. Основна перевага полягає в автоматичному регулюванні зволожувача. Продуктивність складає випаровування від трьох до дев’яти літрів щоденно, що має на увазі 15 – 16 Вт використаної енергії.

Існують і деякі мінуси:

  • Неможливість використовувати воду із-під крану.
  • Підходить лише дистильована вода.
  • На деяких моделях потрібно буде постійно
  • змінювати паперові фільтра.

Зволожувачі повітря парового типу

Так як пристрій працює виключно за рахунок нагріву, варто дотримуватися всіх правил безпеки.

Основні переваги:

  • Існують моделі, які вже з коробки мають інгаляційні насадки. Це надає універсальність, тому, що пристрій може використовуватися в терапевтичних цілях.
  • Випаровується від 6 до 17 літрів води щоденно.
  • Повітря зволожується швидко та ефективно.

Мінуси явні:

  • Високе споживання електроенергії.
  • Підвищені вимоги до безпеки.
  • Висока вартість зволожувача.

Ультразвукова техніка

Спеціалісти називають ці пристрої найбільш ефективними. Рідина випаровується шляхом потрапляння на спеціальну вібруючу пластину. Таким чином вода розпадається на найменші краплинки і підімається, насичуючи його. Потрібно зазначити, що пар взагалі не гарячий, а відтак для власника та його дітей немає ніякої небезпеки.

Працюють такі зволожувачі виключно на дистильованій воді.

Купити зволожувач повітря дешево

Зволожувачі повітря Cooper&Hunter користуються великою популярністю через свою високу якість, надійність та доступність ціни.

А де ж придбати можна оригінальні техніку з гарантіями та обслуговуванням в місті Полтава? Спеціалізований інтернет – магазин з продажу кліматичної техніки Cooper&Hunter до ваших послуг!

У нас ви знайдете широкий асортимент оригінальних моделей виробника недорого. Більш того, обслуговування та ремонт здійснюється в Полтаві та області.

Також діє безкоштовна доставка по всій Україні.